Tworzone dla zdrowej przyjemności

Poznaj TYNKTURYziołowe wyciągi do picia,
które wytwarzamy z certyfikowanych ziół,
olejków eterycznych 
i aromatycznych przypraw.
Nasze preparaty pomogą Ci poprawić:

* odporność na stres,

* witalność,

* cerę i metabolizm.

CHARITY:WATER
X ELEMENTA MUNDI

Każde 5 zł. ze sprzedaży 1 tynktury trafia do organizacji charity:water, której misją jest zapewnienie dostępu do wody pitnej wszystkim ludziom na Ziemi.

Co wyróżnia tynktury?

Aptekarska jakość

ikonka olejek

Doskonała przyswajalność

Płynna postać wyciągu zapewnia optymalne wchłanianie substancji odżywczych przez komórki organizmu,
w dużo większym stopniu, niż suplementy
w postaci pigułek, kapsułek, czy tabletek.

ikonka vegan

prosty skład z natury

W naszych tynkturach NIE znajdziesz
*wypełniaczy,
*sztucznych słodzików,
*barwników,
*alkoholu,
*glutenu,
*cukru.

ikonka zioła

Siła ziół

1 dawka kroplomierza to moc kilku ziołowych herbat
Nasze zioła posiadają EKO certyfikaty.

ikona fiolka

Autorskie receptury

Receptury opracowane na we współpracy farmaceutki i profesora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, inspirowane dawną farmacją galenową.
.

Powrót do tradycji

Tynktury to naturalne ziołowe preparaty znane od setek lat. By stworzyć nasze produkty, czerpaliśmy ze sztuki dawnego ziołolecznictwa i aptekarstwa. Dowiedz się, co było dla nas inspiracją.

Elementy

Naszej Marki

Wierzymy, że nasze zdrowie jest nierozerwalnie związane ze zdrowiem innych ludzi i planety. Tynktury opracowujemy w sposób etyczny, produkujemy małe partie. Nie znajdziesz w nich wypełniaczy, sztucznych słodzików i barwników. 

Z procesu produkcji i wysyłki wyeliminowaliśmy całkowicie plastik. Gotowe tynktury przechowujemy w aptekarskim szkle oranżowym.

Ziołowe składniki, które można pozyskać lokalnie, czerpiemy od dostawców z naturalnie czystych obszarów Polski Wschodniej, z Podlasia i  Lubelszczyzny. Centrum naszego „mundi” ulokowaliśmy w Lublinie, gdzie w przyaptecznej oficynie, we współpracy z nobilitowanymi naukowcami akademickimi z Uniwersytetu Przyrodniczego  powstają nasze autorskie receptury.

Tynktury tworzymy z twórczą pasją i dokładnością godną naszych poprzedników, znamienitych aptekarzy.

Stymulacja sensoryczna to jeden z elementów, który wpływa na nasze emocjonalne samopoczucie. Nasze receptury zostały tak stworzone, by aktywować zmysły i dostarczać przyjemności. Wierzymy, że dbanie o zdrowie nie powinno być nudnym obowiązkiem, a wyczekiwaną chwilą, poświęconą na zaopiekowanie się sobą.

Centrum
naszego "mundi"

Odwiedź nas osobiście

Nasze studio zlokalizowane jest w przyaptecznej oficynie w samym centrum miasta Lublin, o którym mówi się, że jest pod wieloma względami magiczne. Tu mieści się legendarna oś świata “Axis Mundi”. Stąd już bardzo niedaleko do pięknego Kazimierza nad Wisłą, Nałęczowa i Roztocza oraz pachnących ziołami pól i łąk słynnych Fajsławic. Jeśli będziesz w okolicy, koniecznie do nas zajrzyj!

Nowicjuszka w świecie ziół?

Dzielimy się wiedzą farmaceutów, fitoterapeutów i dietetyka, jak w bezpieczny sposób czerpać siły witalne z leczniczej mocy ziół.

Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, jak włączyłaś/eś tynktury do codziennej rutyny? Odkryj z nami naturalne elementy zdrowia i welbeing’u

Przy tworzeniu receptur współpracujemy z naukowcami z uznanych instytucji naukowych. Uzyskaliśmy rekomendacje:

Uniwersytet medyczny w Lublinie
Uniwersytet przyrodniczy w Lublinie
Transformation delivered!

Zapisz się na newsletter, by odkryć transformującą moc ziół i zdrowych nawyków.